Wykonujemy projekty instalacji wewnętrznych, zewnętrznych oraz kotłowni.
Wykonujemy kompletne instalacje wodno- kanalizacyjne, kanalizację deszczową, zbiorniki szczelne i rozsączające, przepompownie ścieków, separatory, odwodnienie terenu.
Zajmujemy się wykonawstwem nowych i modernizacją istniejących kotłowni oraz węzłów cieplnych. Przygotowujemy pełną dokumentację do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego oraz do odbioru przez Zakład Energetyki Cieplnej.
Wykonujemy kompleksowo wewnętrzne instalacje wodno- kanalizacyjne oraz c.o. w budynkach mieszkalnych oraz przemysłowych. Oferujemy również instalacje wewnętrzne gazu wraz z przyłączem. Przeprowadzamy regulację wraz z uruchomieniem wykonanych instalacji.
 

wpisFirma MARK-INST-BUD Marek, Marianna i Sebastian Grabscy swoją działalność rozpoczęła w 1981r. Zaczynaliśmy od niewielkich robót zaczynając od budownictwa jednorodzinnego poprzez budynki wielorodzinne oraz biurowo- przemysłowe. Zajmujemy się wykonawstwem instalacji wewnętrznych: wod-kan, c.o., p.poż, wentylacji mechanicznej oraz robotami zewnętrznymi- sieci wodne i kanalizacyjne, przyłącza wod-kan, kanalizacja deszczowa, odwodnienie terenu, kotłownie gazowe, instalacje solarne.

 

Firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników fizycznych, kadrę techniczną oraz personel biurowy.

 

Pracownicy naszej firmy to ludzie odpowiedzialni, z wieloletnim doświadczeniem i przygotowaniem technicznym, są w stanie sprostać postawionym im zadaniom.

 

Dysponujemy sprzętem w postaci: koparki kołowej 18t ,  koparko- ładowarki, koparki gąsienicowej , samochodów ciężarowych, kompresora i przecisków, systemu do odwadniania terenu (zestaw igłofiltrów z pompami), zagęszczarek płytowych i skoczków,  zgrzewarki doczołowej i elektrooporowej, wiertnicy do betonu, piły do cięcia betonu oraz narzędzi ręcznych typu: młoty, młoto-wiertarki, wiertarki, odkurzacze, gwintownice elektryczne.

 

Cieszymy się dobrym wizerunkiem wśród firm, z którymi dotychczas współpracowaliśmy.

 

Zadania nam powierzone wykonujemy zgodnie ze sztuką budowlaną, kulturą techniczną i ogólnie przyjętymi zasadami.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług oraz fachowe doradztwo w zakresie dotyczącym naszej branży. Zadowolenie oraz zaspakajanie potrzeb klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

 

Po dzień dzisiejszy działamy z powodzeniem na rynku jako firma  rodzinna  z wieloletnią tradycją.

 

Pracownicy naszej firmy uczestniczą w różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach organizowanych przez przedstawicieli liczących się na rynku instalacyjno- budowlanych takich jak: PURMO, WAVIN, KOŁO, VALVEX, ROCA, GEBERIT, DANFOSS, VIEGA, GRUNDFOS, DeDietrich, Beretta, Centrum Klima i wiele innych.